star icon for user review star icon for user review star icon for user review star icon for user review star icon for user review
მიიღე მომსახურება? შეაფასე დავით გაბაძე
გთავაზობთ სოციალური ქსელების პროფესიონალურ მართვას. მაქვს სოციალური მედიის ქსელების მართვის 10 წლიანი გამოცდილება. ვთანამშრომლობ წარმატებულ ქართულ კომპანიებთან. დაგიგეგმავთ და ნებისმიერი სოციალური მედიის ქსელის განვითარების სტრატეგიას. დაგეხმარებით თქვენი კომპანიის/ბრენდის სწორ პოზიციონირებაში. დაგეხმარებით, რომ სწორად შეარჩიოთ თქვენი ბიზნესისთვის იდეალური სოციალური მედიის პლათფორმები. შევქმნი ხარისხიან ფოტო და ვიდეო კონტენტს. თქვენს მომხმარებელს დაველაპარაკები მათთვის გასაგებ ენაზე. შევისწავლი თქვენი ბიზნესის ნიუანსებს და ვიმუშავებ, რომ სოციალურ მედიაში ჩადებულმა ინვესტიციამ გაამართლოს და მოიტანოს დანახარჯზე გაცილებით მეტი სარგებელი თქვენი კომპანიისთვის. მომსახურების მინიმალური საფასური არის 199 ლარი. თანამშრომლობის სურვილის შემთხვევაში, ინდივიდუალურად განვიხილოთ თქვენი ბიზნესის საჭიროებები და დავგეგმოთ ყველაფერი ისე, რომ ორივე მხარე ვიყოთ კმაყოფილი. თანამშრომლობაში ვარ ძალიან კომფორტული და უშუალო. შეგიძლიათ დამიკავშირდეთ დილის 8:00 საათიდან საღამოს 10:00 საათამდე კვირის ნებისმიერ დღეს.